O nas

Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą, która umożliwi rozwój Państwa firmy, dzięki nam i naszym kontaktom dotrzecie Państwo do jeszcze szerszego grona potencjalnych odbiorców.

Ogromne bazy biznesowe! 4 miliony danych kontaktowych do firm! Baza firmowych adresów e-mail, numerów telefonów, danych adresowych dzięki którym dotrzecie do szerokiego grona potencjalnych odbiorców swoich produktów i swoich usług.

Gwarantujemy aktualność bazy na wysokim poziomie oraz konkurencyjne ceny!

Dysponujemy bazami ponad 4 milionów firm polskich. Dzięki nam możesz trafić ze swoją ofertą do konkretnej grupy potencjalnych partnerów i klientów.

Przeprowadzamy kompleksowe kampanie e-mailingowe i pomagamy nawiązywać relacje biznesowe. Codziennie pozyskujemy i nawiązujemy nowe kontakty.

Ułatwiamy nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Pomagamy rozwijać się przedsiębiorcom, którzy poszukują nowych rynków.

Na naszej stronie znajduje się szereg firm z rónych branż. Prezentujemy wizytówki firmowe wraz z krótkimi opisami profili działalności firmy.

Jeżeli poszukujesz firmy w swojej okolicy, spróbuj skorzystać z naszego katalogu, z pewnością znajdziesz propozycje firm z interesującej Cię branży.

Dzięki nam możesz zareklamować swoją działalność. Dodaj wizytówkę swojej firmy do naszego portalu. Będziesz mógł dotrzeć do klientów biznesowych i osób indywidualnych w kraju i za granicą.

Zaprezentuj swoją firmę w sieci.

Korzystanie z naszego serwisu jest bardzo proste. Możecie Państwo odszukać firmę po jej nazwie, według branży, lokalizacji jak również na podstawie słowa kluczowego.

W celu znalezienia firmy należy uzupełnić jedno z możliwych kryteriów wyszukiwania. Szukając firmy według kryterium \"nazwa\", można wprowadzić jej całą lub częciową nazwę.

Wpisy na naszej stronie są skatalogowane. Dostępna dla Państwa jest również lista branż.

Jeżli chcą Państwo dołączyć do nas - zachęcamy Państwa do dodania firmy do naszej bazy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Wystarczy zarejestrować firmę, dodać dane adresowe, zdjęcia, opis działalności i już jesteście Państwo widoczni na stronie.

Nie musicie Państwo płacić wysokich abonamentów, za każdą dodatkową formę promocji zapłacicie Państwo niewielkie kwoty, to Państwo decydujecie jaki będzie opis Państwa działalności.

Pozyskujemy dane z rejestrów (m.in. CEiDG, GUS, KRS), posiadamy również specjalistyczne bazy, na stronie znajdują się również informacje pozyskane bezpośrednio od firm (dane ze stron internetowych firm oraz poprzez wywiad telefoniczny i mailowy), kontakty pozyskane od naszych partnerów biznesowych.