Reklama

Chcesz się skutecznie zareklamować?

Chcesz rozszerzyć swoją działalność, zwiększyć swoje zyski, zareklamować produkt lub usługę?

Jeśli tak, to jest to miejsce dla Ciebie.

Zarejestruj się lub zaloguj i rozpocznij prowadzenie swojej kampanii reklamowej.

Jeśli zainteresowała Cię reklama na naszym portalu - skontaktuj się z naszym Biurem Reklamy:
Glob24 Sp. z o.o. Sp. K., 63-600 Kępno, al. Marcinkowskiego 12k.

Zadzwoń do naszych konsultantek ds. reklamy - tel. 62 58 315 50.

Zapewniamy Ci dostęp do statystyk poszczególnych kampanii i reklam. Masz dostęp do wszystkich informacji na temat swojej reklamy. Dzięki możliwości wybrania kategorii stron, na których mają się wyświetlać reklamy, masz pewność, że trafią one do właściwego odbiorcy. Dzięki naszej ofercie masz pełną kontrolę nad grupą docelową Twojej kampanii. Dzięki możliwości dodania reklamy w kilku formatach, masz pewność, że odbiorcy nie znudzą się reklamą. Większość popularnych obecnie dostawców reklam umożliwia publikację reklamy w jednym formacie. W skutek tego użytkownicy zaczęli kojarzyć formaty i przestali w nie klikać. Internauci wiedzą, że kilka kwadratowych obrazków obok siebie to reklamy i nie skupiają swojego wzroku na nich. My proponujemy różnorodność, a dzięki różnorodności formatów zwiększysz klikalność Twojej reklamy i rozpoznawalność swojej marki. Na Twoje życzenie możemy wprowadzić szybko i bezpłatnie inne formaty, które spełnią wymagania Twojej reklamy.

Proponujemy Ci kilka rozwiązań:

REKLAMA A.

Reklama na stronie głównej: to reklama na stronie głównej, największa możliwa forma reklamy na naszym portalu. Wymiary: 1480x500 px. Reklama dotrze do największej ilości odbiorców, bowiem zawsze jest widoczna na stronie głównej. Reklama powinna być stworzona w taki sposób, by jej istotne treści nie były prezentowane w miejscu wyświetlania się baneru typu slider (ruchomy format w dolnej części reklamy głównej A). Możliwe ramy czasowe emisji: minimalny czas to tydzień, maksymalnie - w zależności od potrzeb klienta i dostępności tego formatu na naszej stronie. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym Biurem Reklamy. Reklama powinna być dostarczona minimum na 1 dzień roboczy przed emisją. Możemy projekt graficzny wykonać również sppecjalnie na Twoje życzenie i zgodznie z Twoimi wskazówkami. Projekt reklamy przyjmujemy w formacie jpg, o rozdzielczości min. 72 dpi.

REKLAMA B.

Reklama na stronach wyszukiwarki firm: to reklama na podstronach portalu, w miejscu, gdzie wyświetlają się wyniki wyszukiwania. Wymiary: 270x270px. Reklama dotrze do dużej ilości ilości odbiorców, bowiem jest to strona, na której zarówno firmy umieszczają swoje wizytówki firmowe, jak również szerokie grono prywatnych użytkoników portalu poszukuje firm, będących w kręgu ich zainteresowania. Możliwe ramy czasowe emisji: minimalny czas to tydzień, maksymalnie - w zależności od potrzeb klienta i dostępności tego formatu na naszej stronie. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym Biurem Reklamy. Reklama powinna być dostarczona minimum na 1 dzień roboczy przed emisją. Możemy projekt graficzny wykonać również sppecjalnie na Twoje życzenie i zgodznie z Twoimi wskazówkami. Projekt reklamy przyjmujemy w formacie jpg, o rozdzielczości min. 72 dpi.

REKLAMA C.

Reklama na głównej stronie naszego portalu: to reklama na w miejscu strategicznym na stronie. Po reklamie A najbardziej widoczna i najczęściej wyświetlana reklama na portalu. Reklama dotrze do dużej ilości ilości odbiorców. Możliwa w tym miejscu jest reklama graficzna z linkiem do strony klienta, jak również wizytówka firmy, którą chcesz promować. Reklama C szybko dotrze do klienta, zaprezentuje mu możliwości i ofertę Twojej firmy, zaserwuje użytkownikom informację z danym adresowymi Twojej firmy, poinformuje w jakiej kategorii działa Twój biznes. Możliwe ramy czasowe emisji: minimalny czas to tydzień, maksymalnie - w zależności od potrzeb klienta i dostępności tego formatu na naszej stronie. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym Biurem Reklamy. Reklama powinna być dostarczona minimum na 1 dzień roboczy przed emisją. Możemy projekt graficzny wykonać również sppecjalnie na Twoje życzenie i zgodznie z Twoimi wskazówkami. Projekt reklamy przyjmujemy w formacie jpg, o wymiarach: 270x270px.

REKLAMA D.

Reklama na głównej stronie naszego portalu: to reklama w miejscu strategicznym na stronie, podobnie jak REKLAMA A. To bardzo widoczna i najczęściej wyświetlana reklama na portalu, widoczna przy każdym wyświetleniu strony, również widoczna na podstronach. Reklama dotrze do dużej ilości ilości odbiorców. Możliwa w tym miejscu jest reklama graficzna z linkiem do strony klienta. Możliwa jest tu również reklama ruchoma w wersji flash, na której możesz zaprezentować szerszy wachlarz Twojej oferty. Możesz zamówić ją na wyłączność. Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie pakiet polegający na połączeniu banera rotującego z tłem na stronie głównej. Będziesz bardziej widoczny z Twoją ofertą! Możliwe ramy czasowe emisji: minimalny czas to tydzień, maksymalnie - w zależności od potrzeb klienta i dostępności tego formatu na naszej stronie. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym Biurem Reklamy. Reklama powinna być dostarczona minimum na 1 dzień roboczy przed emisją. Możemy projekt graficzny wykonać również sppecjalnie na Twoje życzenie i zgodnie z Twoimi wskazówkami. Projekt reklamy przyjmujemy w formacie jpg, o Wymiarach: 750x200px.

REKLAMA E.

Reklama na głównej stronie naszego portalu: to reklama w miejscu strategicznym na stronie, podobnie jak REKLAMA A. To bardzo widoczna i najczęściej wyświetlana reklama na portalu, widoczna przy każdym wyświetleniu strony, również widoczna na podstronach. Reklama dotrze do dużej ilości ilości odbiorców. Możliwa w tym miejscu jest reklama graficzna z linkiem do strony klienta. Możliwa jest tu również reklama ruchoma w wersji flash, na której możesz zaprezentować szerszy wachlarz Twojej oferty. Możesz zamówić ją na wyłączność, możesz również dzielić ją z 2 innymi reklamodawcami (max. 3 reklamy w tym formacie w jednym czasie). Możliwe ramy czasowe emisji: minimalny czas to tydzień, maksymalnie - w zależności od potrzeb klienta i dostępności tego formatu na naszej stronie. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym Biurem Reklamy. Reklama powinna być dostarczona minimum na 1 dzień roboczy przed emisją. Możemy projekt graficzny wykonać również sppecjalnie na Twoje życzenie i zgodnie z Twoimi wskazówkami. Projekt reklamy przyjmujemy w formacie jpg, o wymiarach: 750x200px.